Contact usInformace pro sousedy

Vážení sousedé,

 

vítejte na stránkách společnosti RENTeGO, která se již přes 13 let specializuje na krátkodobé pronájmy turistům v centru Prahy. Ubytování v bytech se stalo v posledních letech velmi populární, neboť turistům nabízí, na rozdíl od hotelů, prožít strávené dny v Praze více jako místní, přijít s místními do kontaktu a poznat tak naše město intenzivněji.

 

 

 

“One’s destination is never a place, but a new way of seeing things.” - Henry Miller

 Ve většině případů jsou našimi klienty slušné a klidné rodiny s dětmi, lidé na služebních cestách nebo digitální nomádi (převážně mladí profesionálové, kteří během roku pracují na dálku z různých míst kolem světa). Našim klientům o bytu i budově poskytujeme detailní informace, abychom tak předešli případným nedorozuměním či problémům.

 

Každý klient obdrží před příjezdem detailní informace, např.:

  • přesné instrukce, jak se do bytu dostat

  • max. kapacitě, tak jak je stanovené ve smlouvě s majitelem bytu

  • pravidla budovy a bytu - zákaz kouření v bytě a v prostorách budovy

  • zákaz nadměrného hluku, zákaz rušení nočního klidu

  • instrukce, kam vynášet odpadky

 

Klienty informujeme, že v případě opakovaného nevhodného chování a nedodržování řádu bytu a budovy, jejich pobyt bez náhrady zkrátíme.

 

Za případné nepříjemnosti způsobené našimi klienty se omlouváme. Prosím, v případě jakéhokoliv problémů nás kontaktujte na tel. +420 2 24 32 37 36 (nonstop linka) nebo na Prague@rentego.com